Portuguese French Italian Spanish Turkish Japanese Korean Chinese German
Home
HAKKIMIZDA:

ESL Agent, ABD'de ingilizce egitimi almak isteyen herkese ihtiyaç duyulan bütün bilgileri temin eden, bu bilgilerle sizin ihtiyaçlarinizi degerlendirerek size en uygun okulu bulmaniza yardimci olan ücretsiz danismanlik hizmeti veren bir kurulustur.


ESL Agent kendi alanindaki kurumlar içerisinde en fazla deneyime ve okul datasina sahip olan önde gelen kurumlardan biridir. Danismanlarimizin bu alanda ögretmenlik ve dil okulu yöneticiligi de dahil olmak üzere ortalama 10 yillik tecrübeleri vardir.


Bizler, 40'tan fazla farkli ülkeden egitim amaciyla ABD'ne gelen binlerce ögrenciyle sizin yasamak üzere oldugunuz deneyimleri burada onlarla paylastik, sorunlarini çözdük, ihtiyaçlarina cevap verdik ve beraber çok güzel zaman geçirdik.


Bu kayda deger tecrübenin verdigi güvenle sizin bütün sorulariniza yanit verip ihtiyaciniza en uygun okulu bulacagimiz konusunda hiç süphemiz yok.

 
ESL Agent Danismalik Hizmetini
Kullanmaniz Için 10 Neden:
10- Ingilizce ögretmenligi ve dil programlari danismanligi alaninda ortalama 10 yillik deneyim.

9- Sizin eglenceyle birlikte dil ögrenmenizi saglayacak yemek okullari, surf okullari, botanik okullari ve turizm turlari gibi özel programlarin organize edilmesi.

8- Bizden alacak oldugunuz danismanlik hizmeti ve diger hizmetler icin 1 cent bile ödemeyecek olmaniz.

7- Ileride ABD'de bir üniversite veya koleje gitmek istiyorsaniz, bunun için gerekli olan en uygun dil programlari ve sonrasi yardimlari bizden alabilmeniz.

6- Is adamlarina, sirketlere, gruplara ve gençlere yönelik özel programlarimizin bulunmasi.

5- Bizlerin de sizlerin yapacagi gibi daha önceden farkli ülkelerde ögrenci olarak bulunmus olmamiz ve bu tecrübelerle karsilasabileceginiz sorunlari ve cevaplarini çok iyi biliyor olmamiz.

4- ABD'de yasayan insanlar olarak, sizin için burada gerekli olacak en iyi yerel bilgileri ve bunlardan nasil faydalanmaniz gerektigi bilgilerine sahip olmamiz.

3- Okullarla olan yakin diyaloglarimiz sayesinde 1. sinif hizmet alacak olmaniz.

2- Bizim danismanligimizla gittiginiz sehirde, havalimani karsilamasi, kalacaginiz ev veya yurtlar ve kültürel turlargibi konularda alacaginiz indirimler, hatta ücretsiz servisler.

1- ABD çapinda yaklasik 500 ingilizce egitim okuluyla olan isbirligimiz.
ESL Agent
ESL Agent sizlerin ihtiyacina en uygun olan okulu bulmanizi saglayacak olan danismanlik hizmetini ücretsiz olarak sunan bir kurulustur. Bize vereceginiz bilgiler dogrultusunda sizin
için en uygun kriterlere sahip olan okul seçeneklerini sunarak, bunlar içinde geleceginiz için en dogru olani seçmeniz konusunda danismanlik hizmeti vermekteyiz.

Daha önce de belirttigimiz gibi ABD çapinda birlikte çalistigimiz yaklasik 500 okul içinden, tecrübelerimize dayanarak sizin için en uygun olani bulacagimiz konusunda süphemiz yok.

Bütün bu danismanlik hizmetlerine ek olarak, ESL Agent karar verdiginiz okula kayit islemlerinde gerekli bütün yardim ve danismanligi da ücretsiz olarak sunmaktadir.

Bu ücretsiz servisimiz;
· Dil programina ön kayit islemleri için gerekli bilgiler.
· Ögrenci vizesi için gerekli olan I-20 belgesinin alinmasi için gerekli olan formlarin ve belgelerin temini konusunda yardimci olma ve yönlendirme.
· Okullara bagli çalisan ev bulma ve yerlestirme servisleriyle kurulacak baglantilar ile size en uygun kalacak yerin ayarlanmasi.
· Havalimaninda karsilama ve gidilecek yere birakilma hizmeti.
· Gideceginiz sehirle ilgili ihtiyaciniz olan bilgilerin ve fazlasinin size sunulmasi.
· Özel aktivite ve kurslarin organizasyonu.
· Gideceginiz okul ve kalacaginiz yer ile ilgili bütün sorularinizin kafanizda süphe birakmayacak sekilde cevaplandirilmasi.

ESL Aent danismanligi ile yerleseceginiz okulda alacaginiz egitim ve geçireceginiz unutulmaz zamanin belkide hayatinizdaki en guzel tecrübe olacagina inanmaktayiz.

 
ESL Agent Professional:
Is adamlarina yönelik hizmet tecrübemiz alaninda benzesizdir. Holdinglerle, devlet adamlariyla, sirket yöneticileriyle ve egitim uzmanlariyla ingilizce egitimi konusunda benzersiz tecrübelerimiz oldu.

Ingilizcenin globallesen dünyada kominikasyon için ne kadar önemli oldugunu ve bunu is hayati için önemini bilen bütün is adamlarina en üst düzey dil egitimini alabilmelerini saglayacak olan danismanlik hizmetlerini bu isim altinda sunmaktayiz.

Özel olarak is adamlari için hazirlanmis ingilizce egitim programlari, sagladigi pratik imkanlariyla ingilizcede en üst düzeye ulasmak için en efektif ve etkili yoldur.


ESL Agent'in profesyonel danismanlari sizin hedeflerinize ulasmaniz için hizmet vermektedirler.ESL Agent Youth:
Çocuklariniz için güvenli, eglenceli ve efektif ingilizce egitimi için sizlere ESL Agent Youth danismalik hizmetini sunuyoruz.
Bu danismanlik hizmeti 9-12 ve 13-17 yaslari arasindaki gençlere yönelik bir hizmettir.

Danismanligimiz dogrultusunda çocuklariniz güvenli bir ortamda, dünyanin farkli ülkelerinden gelen çocuklarla arkadaslik kuracaklar, yeni kültürleri taniyacaklar hem eglenecekler, hem degelecekleri için çok faydali olacak faydali ingilizce egitimini alacaklar.

Çocuklarin yaninda kalacaklari ailelerin seçimi, yapilacak aktiviteler ve verilecek egitimin güvenli olup olmamasi gibi konularin önemini bilerek, onlar için en dogru programi seçme konusunda sizlere önemli ve degerli bilgileri ücretsiz olarak ESL Agent Youth adi altinda vermekteyiz.

Bizim sundugumuz danismanlik hizmeti ile cocugunuz hayatini ve gelecegini çok iyi yönde etkileyecek dil egitimini güvenli bir sekilde alacaktir.Siniflarin içinde ve disinda ESL Agent her zaman onlarin yaninda.